-->

WSPÓŁPRACA

Stan: Zaczytany jest literackim wortalem, który swoją działalność skupia na szerokim zakresie literatury. Promujemy wydawców, autorów, powieści, jak i również recenzentów oraz czytelników. Nasze akcje mają na celu zwiększenie liczby czytelników w Polsce (oraz na świecie, zważywszy na to, iż nasi czytelnicy zamieszkują całą Ziemię). Koncentrujemy się na unikatowych sposobach docierania do czytelników, aby nie tylko w sympatyczny sposób przemówić do nich, ale i również stworzyć przyjemną w odbiorze treść.









Swoje recenzje publikujemy na blogu z udostępnieniem na fanpage oraz w dodatkowych miejscach, tj. lubimyczytac.pl, granice.pl oraz na stronach księgarń internetowych. 
W swoich recenzjach skupiamy się na całokształcie powieści. Każda otrzymana przez nas powieść jest opiniowana w sposób konstruktywny.

Recenzujemy jedynie wersje papierowe książki. Istnieje możliwość zrecenzowania e-booka, z późniejszym nadesłaniem egzemplarza w wersji papierowej.

Recenzje publikowane są do 30 dni od daty otrzymania egzemplarza. Istnieje możliwość priorytetowego (w ciągu 72 godzin) czytania w przypadku recenzji przedpremierowych oraz objętych przez nas patronatów oraz propozycji rekomendacji. Czas oczekiwania na recenzję jest również skrócony w przypadku ustalonych reguł współpracy z wydawcą.  










W zakładce Nasze patronaty/rekomendacje znajdą Państwo powieści, które wzięliśmy pod swoje skrzydło. Oprócz tego patronaty widnieją na stałe w prawej kolumnie, dzięki czemu czytelnicy, podczas odwiedzin na naszej stronie, cały czas mają przed oczami okładki reprezentowanych przez nas książek. W spisie książek ich tytuły zostają wyróżnione na czerwono, zaś przy każdej recenzji naszego patronatu medialnego widnieje notka o patronowaniu.

Przy współpracy recenzenckiej recenzje są publikowane priorytetowo nie wcześniej niż 2 tygodnie przed premierą. Ponadto przy każdej akcji oraz konkursach na blogu oraz fanpage-u nasze patronaty mają pierwszeństwo. Na naszym fanpage-u również pojawia się na tle grafika promująca powieść (na minimum tydzień).

Publikujemy - w zależności od reguł współpracy z wydawcą lub autorem - zapowiedzi, notki informacyjne na temat powieści lub autora, cytaty, konkursy promujące, etc.









Każda rekomendacja jest publikowana w zakładce Nasze patronaty/rekomendacje. Na blogu oraz fanpage-u - w zależności od reguł współpracy z wydawcą lub autorem - pojawiają się informacje na temat powieści. W recenzjach zawarta zostaje notka o rekomendacji.

Powieści, które rekomendujemy, mają również pierwszeństwo przy akcjach lub konkursach.












Warunki konkursu oraz akcji są ustalane prywatnie. Organizujemy również Book Tour (wędrującą książkę).






WSZYSTKIE PROPOZYCJE PROSZĘ SKŁADAĆ NA ADRES 
STANZACZYTANY@GMAIL.COM

Zastrzegamy sobie prawo do odmowy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraźcie swoje zdanie w komentarzu, będzie mi niezmiernie miło :)

ODWIEDŹ NAS JUŻ DZIŚ!