-->

Nasze patronaty i rekomendacjeAutorom oraz Wydawnictwom dziękujemy bardzo za możliwości. A Wam, drodzy czytelnicy, bardzo polecamy poniższe książki! :) 


PATRONAT Stan: Zaczytany: 
PREMIERA 20 CZERWCA
,,Autorka umiejętnie weszła do czytelniczego umysłu, dając nam dużą dawkę... Czego? Zamieszania? Obłędu? Pozytywnych emocji? Nie wiem, jak to do końca określić, ale gwarantuję Wam, że fikcyjna rzeczywistość, do której wchodzicie, będzie pozbawiona barier. A co najważniejsze, po skończeniu lektury nie będziecie mogli dokładnie zidentyfikować prawdziwych realiów. Czy to rzeczywistość okazała się prawdą, czy raczej fikcja weszła do życia?"
RECENZJA

PREMIERA 12 CZERWCA
RECENZJA WKRÓTCE

,,Czytając nową powieść Anny Dąbrowskiej, już nie chodziło mi o fabułę (która jest cudownie wykreowana), ale o to, że poczułam te wszystkie emocje, które i mi towarzyszą podczas pisania. Miałam wrażenie, że autorka również odczuwa to, co ja. Że przelała nie tylko słowa na papier, ale i nuty, płynące prosto z serca. Każdemu towarzyszą dźwięki, lecz nie każdy potrafi je ubrać w słowa. Nie każdy je widzi, nie każdy potrafi opisać melodię emocji. Ale Annie się udało. "
,,Nigdy nie zwracam uwagi na to, że pisarz debiutuje daną książką, choć muszę przyznać, że oczekuję wtedy mniej zadowalające opisy i oklepaną fabułę. Jakie było moje zaskoczenie, gdy już od pierwszej strony pochłonęło mnie ,,Światło w mroku"! Z początku odnosiłam wrażenie, że mam do czynienia z amerykańskim bestsellerem, a nie polskim debiutem. Naprawdę, z ręką na sercu, do końca powieści byłam zdumiona tym, jak Autorka przekazała historię Eli i Jacka. Świetna robota, do której ciężko byłoby się przyczepić. Naprawdę, godne polecenia. Z niecierpliwością (i to wielką!) czekam na drugą część."
RECENZJA

,,Polecam. Całą sobą. Wczytałam się w stronice powieści, aby wynieść z niej magię i z uśmiechem na ustach powrócić do rzeczywistego życia. Autorki świetnie się spisały, pisząc powieść, która mocno trzyma w napięciu. Są walki, zagadki, zwroty akcji, a nawet... wiersze! Pieśni. Tańce. Przedstawienie. A co najważniejsze... Jest magia życia. "
RECENZJA

,,Tę pozycję nie czyta się od deski do deski. Po każdej części musimy zrobić przerwę, aby spostrzec, jakie zmiany zachodzą w naszych myślach i duszy. Jak już wcześniej wspomniałam, to już druga książka Kai Kowalewskiej, którą trzymałam w dłoni, więc bez żadnych wątpliwości mogę oznajmić, że pióro autorki maluje nam duszę. Czyta się to sercem, nie oczami. "

RECENZJA


,,Zabawna historia, przy której często się śmiałam. Przyznajmy szczerze: Ola jest wariatką (w pozytywnym tego słowa znaczeniu!), a Adam również jest takim dorosłym dzieckiem, który lubi w wolnej chwili trochę się podroczyć. Autorka ponadto w swoim debiucie literackim wielokrotnie dokładała kolejnych zmartwień Oli. Nagłe zwroty akcji, wiele elementów niewyobrażalnych zdarzeń... No po prostu książka, która posiada 286 stron, mieści w sobie tyle wątków, że nieraz zastanawiałam się, jak to jest możliwe."
RECENZJA
,,Powieść romantyczna z scenami dobrego seksu. Ponadto pojawia się miłość, żal, ból, łzy, strach... Zapakujcie to, kochani, do jednego pudełka, a wyjdzie Wam naprawdę niezła książka pt. ,,Nowe życie". Los lubi dawać szansę, nawet jeśli już wszystko spisane jest na straty."
RECENZJA
,,Lekka, przepełniona dużą dozą rozrywki powieść, to kolejny dowód na to, że polska literatura także może być niezwykle interesująca i pochłaniająca. Szczerze polecam, aby sięgnąć po tę pozycję. Czas stanie w miejscu i dopóki nie przewrócimy ostatniej strony, na jakiś czas zagościmy na bajecznej wyspie, noszącą nazwę Frisørd. Szybko się od tej lektury nie uwolnisz!"
RECENZJA,,Czy polecam? Książki Kai Kowalewskiej mają to w sobie, że mogę po nie sięgać z zamkniętymi oczami. Dusza i tak odczyta słowa. Dusza zawsze będzie chciała pragnąć coś, co w końcu do niej przemówi. Coś, co zaburzy naszą koncepcję myślenia i sprawi, że spojrzymy na to wszystko pod innym kątem. Z innej strony. Z każdego serca, duszy i umysłu. "
RECENZJA


REKOMENDACJE:
~*~


~*~~*~


~*~


~*~http://stanzaczytany.blogspot.com/2016/03/58-blisko-chmur-przedpremierowo.htmlhttp://www.stanzaczytany.pl/2017/05/159-52-kolory-zycia-tom-vi.html
http://www.stanzaczytany.pl/2017/04/152-zy-romeo.html

http://www.stanzaczytany.pl/2017/03/150-carpe-diem.html

RECENZJA WKRÓTCE

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraźcie swoje zdanie w komentarzu, będzie mi niezmiernie miło :)

ODWIEDŹ NAS JUŻ DZIŚ!