-->

NAJPOPULARNIEJSZA KSIĄŻKA MIESIĄCA

Co to jest?

Jest to akcja, która zwiększa promocję książki. Patrząc na statystykę, brana pod uwagę jest ilość wejść w post z recenzją danej książki w ciągu czterech tygodni, począwszy od ostatniego tygodnia poprzedniego miesiąca.

Na przykładzie zobrazuję wybór majowej najpopularniejszej książki.
Brana pod uwagę jest liczba kliknięć w post z recenzją danej książki od 25 kwietnia - 25 maja. 1 czerwca okładka książki trafia do końca miesiąca na stronę główną naszego wortalu.
Z kolei książka czerwca będzie wybierana, bazując się na statystyce od 25 maja do 25 czerwca. 1 lipca będzie dodana okładka czerwcowej najpopularniejszej książki.

DODATKOWO podliczane są komentarze*. Za każdy komentarz do statystyki doliczane jest 50 punktów. Jeśli więc odsłon postu jest 1230, a komentarzy 10, łącznie książka zgarnia 1730 punktów.

Recenzja książki nie musi być dodana w czasie obserwacji statystyk. Może być zarówno nowa, jak i z 2014 roku.
Powieść, która otrzymała najwięcej punktów i zostaje książką miesiąca, nie ma później możliwości, aby być nią po raz drugi.NAJPOPULARNIEJSZA KSIĄŻKA CZERWCA


,,Po złej stronie lustra"
autorstwa K.C. Hiddenstorm
RECENZJA --> KLIK
NAJPOPULARNIEJSZA KSIĄŻKA MAJA,,Konkurs na żonę" autorstwa Beaty Majewskiej.*brane są pod uwagę komentarze czytelników oraz autorów książek. Komentarz od jednej osoby, niezależnie od ilości udostępnionych komentarzy pod postem, jest wart 50 punktów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraźcie swoje zdanie w komentarzu, będzie mi niezmiernie miło :)

ODWIEDŹ NAS JUŻ DZIŚ!