-->

DLA BLOGERÓW


Jeśli jesteście blogerami książkowymi i szukacie czegoś interesującego do czytania, poniżej możecie znaleźć odpowiednie dla Was powieści! Poniżsi autorzy szukają recenzentów, więc to może być dla Was okazja! ☺

Aby zgłosić chęć zrecenzowania książki, wystarczy posiadać bloga i fanpage. Jeszcze lepiej, gdy podeślecie nam linki do swoich kont na Instagramie lub innych serwisach i portalach społecznościowych. Pamiętajcie jedynie, że to nie my tu decydujemy o tym, czy autor i/lub wydawnictwo będą chcieli rozpocząć współpracę recenzencką. My jedynie przekazujemy Waszą ,,kandydaturę" dalej!

Jeśli więc jesteście zainteresowani powieściami, wyślijcie do nas e-maila. Nie zapomnijcie napisać potrzebnych informacji, które znajdziecie poniżej.Opis:
"
Perwersyjny seks, brutalne morderstwo oraz piękna Anna w starciu z demonicznym politykiem
Przed Polską wybory parlamentarne. Według sondaży duże szanse ma kontrowersyjny Obóz Odrodzenia Ojczyzny. Jego szarą eminencją jest Jeremi Pestis – człowiek, który zawarł pakt ze złem. Do miażdżącego przeciwników zwycięstwa potrzebuje tylko swej tajemniczej Księgi oraz pięknej Anny.

Zaledwie kilka osób wie, co jest przyczyną politycznego sukcesu Wodza. Kładąc na szali swoje życie, podejmują z nim walkę. Czy w niedzielę wyborczą obrońcom dobra uda się powstrzymać partię przed objęciem władzy w kraju?"


Liczba stron:
380
Egzemplarz: papierowy, oprawa miękka
Czas do udostępnienia recenzji: 2 tygodnie
ILOŚĆ OGRANICZONACZYTANIE PRZEDPREMIEROWE!


Opis:
Lisa Johnson ma wszystko, o czym marzą przeciętni ludzie: urodę, sławę, bogactwo. Sielanka jednak kończy się w dniu, w którym ulega tajemniczemu wypadkowi na planie swojego najnowszego filmu. Po wyjściu ze szpitala doświadcza coraz częstszych omdleń oraz szeregu innych dolegliwości... jak choćby wizyt w alternatywnej rzeczywistości. Jawa i sen zaczynają zacierać się coraz bardziej, a ona z przerażeniem uświadamia sobie, że zaczyna balansować na krawędzi obłędu. Podczas jednej z wizyt w równoległej rzeczywistości Lisa poznaje demoniczną Kobietę w Bieli, która składa jej propozycję nie do odrzucenia...

Wersja: e-book
Ilość stron: 461
Czas do udostępnienia recenzji: 2 tygodnie *

UWAGA! Recenzje proszę publikować NIE WCZEŚNIEJ niż 20 czerwca!

Premiera 20 czerwca!
Opis:
Megan Rivers jest do bólu przeciętną mieszkanką San Francisco; jedyną rzeczą wyróżniającą ją z tłumu jest jej niesamowity tatuaż. Prowadzi zwyczajne, wręcz nudne życie, jednak wszystko zmienia się w dniu, w którym oblewa swojego szefa kawą w cokolwiek paranormalnych okolicznościach zmienioną we wrzątek, w konsekwencji czego zostaje zwolniona. Kolejne tygodnie obfitują w coraz więcej niedających się racjonalnie wytłumaczyć incydentów; ludzie z jej otoczenia zaczynają umierać, a ona zaczyna przejawiać bardzo niepokojące zdolności... Gdzieś ponad tym wszystkim majaczą tajemnicze pożary dotykające kościoły na całym świecie oraz wielka zdrada, jaka dokonała się dawno temu. W Megan zaczynają rodzić się pewne przerażające podejrzenia, lecz bagatelizuje je z chwalebnym wręcz uporem... do czasu aż zostaje przyjęta do pracy u enigmatycznego Nicholasa Marlowe'a, który okazuje się być samym Księciem Ciemności...

Wersja: e-book
Ilość stron: 707
Czas do udostępnienia recenzji: 3 tygodnie


Opis:
Arienne, młoda czarodziejka, szukając schronienia przed grożącym jej niebezpieczeństwem, postanawia zaufać Przeznaczeniu. Uzbrojona jedynie w magiczne umiejętności oraz kobiecą intuicję i spryt, przybywa do Czarnej Twierdzy, siedziby Związku - bractwa rządzonego twardą męską ręką, gdzie nie ma miejsca dla inteligentnych, uzdolnionych kobiet, takich jak ona. Zmuszona znosić liczne upokorzenia ze strony bezwstydnych Związkowców Arienne wchodzi pod protektorat jednego z najsilniejszych i najgroźniejszych z nich. Nie spodziewa się jednak, że za sprawą intrygującego, czarnowłosego mężczyzny cały jej plan się skomplikuje, zaś Los wyznaczy im wspólną misję.

Wersja: papier
Ilość stron: 810
Czas do udostępnienia recenzji: 2 tygodnie
ILOŚĆ OGRANICZONAOpis:
Jeden wieczór.
Tyle wystarczy, by Eli przekonała się, jak niewiele potrzeba, by wszystko, obróciło się w pył.
Jeden wybór, który może przynieść śmierć milionom istnień.
Ona, która nie zdaje sobie sprawy, że należy do Lamandi – rodu Światła – który wkrótce się o nią upomni.
On jako jedyny mężczyzna, który może zapewnić jej bezpieczeństwo.
Ale czy można ufać komuś, kto nosi w sobie Mrok?

Wersja: papier
Ilość stron: 328
Czas do udostępnienia recenzji: 2 tygodnie

7 tomów! BIAŁE KRUKI!

Opis:
52 KOLORY ŻYCIA to porywająca powieść o miłości i namiętności, romansie i jego konsekwencjach. Bohaterką jest młoda kobieta - Sally. Pewnego dnia na jej drodze, zupełnie niespodziewanie, pojawia się mężczyzna. Jej dotychczasowe, poukładane życie zmienia się diametralnie. Cała historia okraszona pięćdziesięcioma dwoma wyjątkowymi i niepowtarzalnymi kolorami. Lektura wzrusza, zawiera wiele przemyśleń na temat życia i jego nieprzewidywalności.

Wersja: Papier (ograniczone)
Ilość stron: każda książka mniej więcej 100
Czas do udostępnienia recenzji: 2 tygodnie/egz
ILOŚĆ OGRANICZONA

A co mi tam! Ja też swoją  (niewydaną) dodam!Opis:
,,Byłam. Jestem. I będę. Nawet jeśli na zawsze zamknę oczy. Nawet jeśli wydam ostatni oddech, pozbawiając się resztek duszy. Duszy, która należy do moich bliskich. A przede wszystkim do niego...
Saphira Wester to samotna kobieta, uciekająca w tajemniczy świat nocnego klubu Dark Flowers. Chowając się za maskami przybiera twarz całkowicie innej kobiety. Staje się wolna i pozbawiona zahamowań. …
Na co dzień jest masażystką w małym salonie JackBody. Odizolowana od społeczności stara się nie dopuszczać do swojego życia innych osób. Ten mur ochronny rujnuje Castiel, który za wszelką cenę pragnie otworzyć drzwi do jej serca. Nowo poznany mężczyzna pomaga jej ściągnąć maski, o których nawet nie miała pojęcia.
Love story? Zapomnijcie. Wchodzicie do życia Saphiry, gdzie anioł i demon przybiera tę samą twarz. Bajka kończy się w momencie, w którym się zaczyna.”

Książka jest na Wattpadzie - dlatego jeśli jakiś recenzent chciałby przeczytać, prosiłabym dodać w recenzji link do opowiadania. :)

Wersja: e-book
Ilość stron: 261 (A4)

Czas do udostępnienia recenzji: 2 tygodnie

Opis:
Głównym bohaterem jest mężczyzna w średnim wieku, zmagającym się z chorobą żony – rakiem. Nieszczęściem dla niego, wygląda to na ostatnie stadium tej choroby. Każdy dzień jest dla niego walką o ukochaną, ale także o siebie samego. Pomimo przeciwności losu, nie zapomina o tym kim jest, jakie są jego korzenie i dokąd zmierza. Trening ciała jest dla niego ważny, ale nie ważniejszy od żony. Jest swoistą odskocznią, która pozwala mu zapomnieć o tym co dzieję się w świecie otaczającym go rakową świadomością. Wyciskanie kolejnych potów, w piwnicy przystosowanej na potrzeby przydomowej siłowni, pozwalają mu uciec od problemów dnia codziennego. Nie chronią go na zawsze. Tarcza zbudowana na podstawie wysiłku fizycznego, jest tylko pozorna, i może ulec szybciej niż się zdaje. Ale działa, przynajmniej do pewnego momentu, kiedy wszystko zostaje stracone. Wtedy też pojawia się Coś, co zupełnie zbija z tropu głównego bohatera. Coś co uświadamia mu, że jego własne uczucia, nie są wcale jego, a świat, który do tej pory był ograniczony sztangami i cierpieniem, został urozmaicony czymś niezrozumiałym. Wszystko za sprawą tajemniczych istot, skrywających się tuż obok, w Metalowej Dolnej.

Wersja: e-book
Ilość stron: 110
Czas do udostępnienia recenzji: 2 tygodnie


Opis: Nie wierz w nic, co widzisz, słyszysz... i w co do tej pory wierzyłeś...
Jest taki dom, w którym nie chciałbyś spędzić nocy. Z jakiegoś powodu ciemność w nim jest inna. Jeszcze bardziej złowroga niż gdziekolwiek indziej...
Jest takie jezioro, w którym mieszkają nieumarli. Ich przewaga nad Tobą jest prosta – oni nie potrzebują nabierać powietrza...
Jest taki demon, o istnieniu którego wolałbyś nie wiedzieć. Niematerialne uosobienie zła, przed którym nie sposób uciec...
Jest takie miejsce, w którym mieści się ten dom. Miejsce, w sercu którego kryje się też to jezioro i w którym ten demon był od zawsze. To las. Las, w którym za nic w świecie nie chciałbyś się zgubić. Gdy już raz do niego wejdziesz, nie pozwoli Ci wyjść...
Jest taka historia, której nie chciałbyś poznać. Opowieść, która Cię zaintryguje, zaskoczy i przerazi do szpiku kości. Thriller na baśniowych ziemiach Suwalszczyzny.
Odważysz się?
            


Wersja: papier
Ilość stron: 458
Czas do udostępnienia recenzji: 2 tygodnie
ILOŚĆ OGRANICZONA
Recenzent musi posiadać konto na portalu LC
Opis:
Idąc na test zdolności magicznych, Aeryla Valnes jest przekonana, że okaże się, iż podobnie jak jej rodzice nie posiada żadnych predyspozycji. Jakiż szok przeżywa, gdy okazuje się, że ma niespotykane umiejętności panowania nad wszystkimi żywiołami.
 
Liczba stron: 336
Wersja: papier
Czas do udostępnienia recenzji: 2 tygodnie


Każdego dnia do 21:00 zbieram zgłoszenia, które później trafiają do działu promocji wydawnictwa, aby wyselekcjonować recenzentów. Zgłoszenia nadane po tej godzinie będą brane pod uwagę dnia następnego. 
Recenzenci, którzy zostaną wybrani przez Wydawnictwo, będą otrzymywać ode mnie wiadomość w ciągu kilku dni.


UWAGA! EDIT.
Wszystkie propozycje recenzentów zbieramy tylko do 8 maja!


Premiera książki odbędzie się dnia 09/05/2017 roku
Kolejna książeczka dla najmłodszych czytelników autorstwa Tadeusza Grubeckiego, w której mała Wiki staje się narratorką swych przeżyć. Po wizycie w ZOO, o której z wielkim zapałem opowiadała ostatnim razem, teraz przyszła kolej na odpoczynek u dziadków na działce oraz radość z okolicznej przyrody. Wiktoria zaprasza czytelników słowami:

Cześć dzieciaki, to ja – Wiki,

Na działce bycie daje wyniki…
Lat temu kilka, gdy mała byłam,
I bez placu się nudziłam –
Wtedy mój kochany dziadek,
Który ma na imię Tadek –
Rozrywkę nową mi wymyślił…
Może mu się pomysł przyśnił?Wierszowane opowiadania bez wątpienia spodobają się młodym czytelnikom, którym ukaże się przepiękny krajobraz przyrody, jezior oraz lasów, a w kolejnych rozdziałach zabierze nas również do swojej szkoły i opowie o swojej największej umiejętności i pasji. Książeczka zainteresuje dzieci swoim prostym językiem, a forma rymowanych wierszyków wzbogaci ich ciekawość oraz pozwoli na rozwinięcie swych wyobraźni.

http://www.psychoskok.pl/produkt/przygody-wiki/
Autor:  Tadeusz Grubecki
Wydawnictwo:   Psychoskok
Rok wydania:   2017
Liczba stron:    60
Kategoria: bajki
Wersja: papier
Czas do udostępnienia recenzji: 2 tygodnie

ILOŚĆ OGRANICZONA

Premiera książki odbędzie się dnia 15/05/2017.

Powieść „Miłość do trawy” Michała Krupy zabiera czytelnika w świat spowity legendami, dawnymi wierzeniami oraz pogańskimi zwyczajami. Groteskowo, akcja powieści osadzona we współczesnych czytelnikowi czasach uzmysławia, że bohaterzy, to odmieńcy, lub jak sami o sobie mówią – „inni” od pozostałych ludzi. Można raczej powiedzieć, że są ludźmi wyjątkowymi oraz wybranymi. To właśnie między innymi „inność” głównego bohatera Krzysztofa powoduje, że przepełniony strachem o własne życie i swojej dziewczyny, wyrusza w podróż, w której pragnie znaleźć odpowiedzi na nurtujące go pytania dotyczące ludzkiej egzystencji oraz własnego przeznaczenia. Dodatkowo akcja powieści nie jest osadzona w żadnym nazwanym mieście, co potęguje tajemniczość wydarzeń dziejących się w książce. Jednak, jak podkreśla jedna z bohaterek książki – nazwy to wytwór człowieka, a żeby być naprawdę wolną osobą, należy wyzbyć się wszelakiego nazewnictwa. Monika, dziewczyna głównego bohatera, choć nie bezpośrednio, lecz w zupełnie niewytłumaczalny dla zwykłych ludzi sposób, próbuje prowadzić Krzysztofa przez ten jakże przedziwny świat przyrody. Czy jej się to udaje?

Autor:
Michał Krupa
Wydawnictwo: Psychoskok
Kategoria: Fantastyka, Fantasy i Science Fiction
Ilość stron: 180
Wersja: e-book
Czas do udostępnienia recenzji: 2 tygodniePremiera książki odbędzie się dnia 15/05/2017 roku


Trzy kobiety samotne w związkach.

Malwina od lat zmaga się z uzależnieniem. Brak zrozumienia ze strony bliskich i ciągłe cierpienie powodują poczucie izolacji, zaś ustawiczna walka o przetrwanie związku doprowadza kobietę do ostateczności i stawia w sytuacji podbramkowej. W końcu Malwina zdaje sobie sprawę, że istnieje tylko jedno rozsądne wyjście z dręczącej i wykańczającej ją zależności. Nie przewiduje jedna, jak drastyczne następstwa może mieć podjęta po starannym przemyśleniu decyzja.
Sylwię coraz bardziej niepokoją objawy bólowe. Początkowo łagodzi je środkami farmaceutycznymi, wkrótce jednak okazuje się, że pigułki nie przynoszą ulgi. Gdy zwraca się do lekarza, poznaje prawdziwe oblicze polskiego systemu zdrowia. Brakuje jej również wsparcia męża, który od wyjazdu za granicę przestaje się z nią kontaktować. Kobieta postanawia osobiście wyjaśnić zagadkę jego milczenia i jedzie do niego. Tam odkrywa jego tajemnicę.
Wiktoria ma na głowie dom i małe gospodarstwo. Choć od lat jest związana z mężczyzną, którego bardzo kocha, ten wciąż ponad związek z kobietą stawia inne zobowiązania. Kiedy do domu ma się wprowadzić Tomek z dziewczyną, Wiktoria spodziewa się odciążenia w obowiązkach. Niemal natychmiast okazuje się, jak jej oczekiwania mają się do nowej rzeczywistości.
Samotność nie jest jedyną rzeczą, jaka łączy ze sobą bohaterki, a ich losy są tylko na pozór zupełnie różne.

Autor: Wioletta Milewska
Wydawnictwo: Psychoskok
Ilość stron: 343
Wersja: papier
Czas do udostępnienia recenzji: 2 tygodnie

ILOŚĆ OGRANICZONA


Premiera książki odbędzie się dnia 15/05/2017 roku

Trzy kobiety samotne w związkach.

Malwina od lat zmaga się z uzależnieniem. Brak zrozumienia ze strony bliskich i ciągłe cierpienie powodują poczucie izolacji, zaś ustawiczna walka o przetrwanie związku doprowadza kobietę do ostateczności i stawia w sytuacji podbramkowej. W końcu Malwina zdaje sobie sprawę, że istnieje tylko jedno rozsądne wyjście z dręczącej i wykańczającej ją zależności. Nie przewiduje jedna, jak drastyczne następstwa może mieć podjęta po starannym przemyśleniu decyzja.

Sylwię coraz bardziej niepokoją objawy bólowe. Początkowo łagodzi je środkami farmaceutycznymi, wkrótce jednak okazuje się, że pigułki nie przynoszą ulgi. Gdy zwraca się do lekarza, poznaje prawdziwe oblicze polskiego systemu zdrowia. Brakuje jej również wsparcia męża, który od wyjazdu za granicę przestaje się z nią kontaktować. Kobieta postanawia osobiście wyjaśnić zagadkę jego milczenia i jedzie do niego. Tam odkrywa jego tajemnicę.

Wiktoria ma na głowie dom i małe gospodarstwo. Choć od lat jest związana z mężczyzną, którego bardzo kocha, ten wciąż ponad związek z kobietą stawia inne zobowiązania. Kiedy do domu ma się wprowadzić Tomek z dziewczyną, Wiktoria spodziewa się odciążenia w obowiązkach. Niemal natychmiast okazuje się, jak jej oczekiwania mają się do nowej rzeczywistości.

Samotność nie jest jedyną rzeczą, jaka łączy ze sobą bohaterki, a ich losy są tylko na pozór zupełnie różne.

Autor: Wioletta Milewska
Wydawnictwo: Psychoskok
Ilość stron: 333
Wersja: papier
Czas do udostępnienia recenzji: 2 tygodnie

ILOŚĆ OGRANICZONA
Premiera książki odbędzie się dnia 18/05/2017 roku

Książka „Doczekać jutra” to opisane historie ludzi, których los doświadczał często bardzo brutalnie. Wszechobecna bieda i wkradające się ubóstwo spowodowało, że matka, która pozostała sama z dziećmi, bez jakichkolwiek środków do życia, nie potrafi sobie poradzić z ciężarem obowiązków. Śmierć męża i ojca jej dzieci dodatkowo wszystkich przytłacza. Najstarszy z rodzeństwa – Konrad, wiecznie bity i poniżany przeżywa prawdziwe piekło. Dwie młode dziewczyny, które bardzo wcześnie trafiają do domu dziecka, nie mogą zaakceptować warunków tam panujących, staczają się w najgorszą z możliwych dróg – narkotyki, alkohol i prostytucję. Pacjent onkologii, który pogodził się już z własnym losem, oczekuje na to, co nieuniknione, choć stara się do samego końca zachować dobre samopoczucie oraz humor.
Autor książki, świetnie uzmysławia czytelnikowi, że każdy jest kowalem swojego losu i wybiera drogę, którą chce podążać w swoim życiu. Jednak to nie oznacza, że raz obranej ścieżki nie można już zmienić. Warto przeczytać tę książkę, choćby też dlatego, że momentami bardzo porusza, budząc w czytelniku skrajne emocje.
Autor: Walid Kuliński

Wydawnictwo: Psychoskok
Ilość stron: 193

Kategoria: Fantastyka, Fantasy i Science Fiction


Wersja: papier

Czas do udostępnienia recenzji: 2 tygodnie

ILOŚĆ OGRANICZONA


Premiera książki odbędzie się dnia 29/05/2017 roku


Nie wiem, co mogło by zachęcać do przeczytania "DZIURY"?
Przedstawione tam wydarzenia są proste! Nie ma kryminalnych zagadek, porywających dramatów, zdrad i katastrof... Robiący karierę biznesmen ma wypadek!... Znajduje się nagle w zagadkowej przestrzeni... Uparcie czyni starania, aby opanować zadziwiające konsekwencje i powstałe niedogodności! Poznaje ciekawych ludzi konsekwentnie realizujących swoje wymarzone cele... Spotyka niespodziewanie dziewczynę... Czy może się coś zmienić w jego życiu?
Tę spokojną, realistyczną opowieść relacjonuje starszy Pan, o pięknym imieniu Krzysztof... Z uwagi na wiek, może sobie pozwolić na pewne fantazjowanie... Przy okazji korzysta z możliwości - aby do opowieści wplatać nieliczne osobiste - zapisane dawno refleksje, czasem listy, opisy snów, młodzieńcze pomysły literackie...
I trochę opowiedzieć o sobie, i o żonie Elżbiecie - Artystce!... Jakby przypominając, po ponad pięćdziesięciu latach wspólnego życia - losy bohaterów romantycznej opowieści "Mijanie czasu"!Autor: Stanisław Kuczkowski


Wydawnictwo: Psychoskok
Ilość stron: 268

Kategoria: Fantastyka, Fantasy i Science Fiction
Wersja: papier
Czas do udostępnienia recenzji: 2 tygodnie

ILOŚĆ OGRANICZONA

Premiera książki odbędzie się dnia 31/05/2017 roku

Czarny kot w walizce” – to trzydzieści cztery krótkie opowiadania napisane lekkim, dowcipnym językiem. Są historiami, które wydarzyły się naprawdę podczas wojaży po Polsce i świecie. Łączy je jedno – pech. Stąd w tytule czarny kot. Akcja opowiadań toczy się w Polsce, Chinach, Indiach, Portugalii, Hiszpanii, Grecji, Turcji, Gruzji, Egipcie, Chorwacji, Rosji, na Litwie, w Bułgarii i we Włoszech.
Podróże, nieprzewidziane zwroty, łowca ulotnych chwil z wojskową przeszłością i ona – niepoprawna optymistka ciesząca się życiem zawsze i wszędzie, wbrew wszelkim przeciwnościom losu. Tego nie można przeoczyć!

Autor: Stanisław Kuczkowski
Wydawnictwo: Psychoskok
Ilość stron: 160
Wersja: papier
Czas do udostępnienia recenzji: 2 tygodnie

ILOŚĆ OGRANICZONA

 • Czy jeśli zamówiłem jeden egzemplarz recenzencki, nie mogę już zamawiać kolejnych, dopóki nie zrecenzuję wcześniejszej?
To od Was zależy, ile chcecie wziąć na swoje barki. Macie określony czas na zrecenzowanie powieści - nie wydłużam go nawet, jeśli zamówicie dziesięć pozycji. Współpraca ma przebiegać gładko - jeśli macie pewność, że w ciągu dwóch tygodni przeczytacie i napiszecie recenzje pięciu książek, nie ma najmniejszego problemu, żebyście to uczynili. Jeśli tylko odpowiedź autora lub wydawcy będzie pozytywna, a Wy dacie sobie radę z większą ilością książek, zgłoście to w wiadomości.

 • Jeśli przeczytam i zrecenzuję już książkę, gdzie mam się zgłosić?
Jeśli macie kontakt z autorem albo wydawnictwem, kierujecie linki do recenzji do nich, niemniej jednak ja również proszę o informację, czy recenzja została udostępniona. Prowadzę rejestr osób, dlatego też informacje na temat otrzymania książki oraz udostępnienia recenzji jest dla mnie ważna. Dzięki rejestrowi będę mogła wiedzieć, komu mogę w przyszłości zaufać - kto wywiązuje się z czasu i kogo mogę polecić u wydawców oraz autorów.

 • Gdzie udostępniać recenzje?
Jak już wspomniałam niżej, najważniejsze jest posiadanie fanpage-a oraz bloga. Dodatkowymi atutami jest posiadanie kont na innych portalach społecznościowych, serwisach oraz księgarniach internetowych. Pamiętajcie, że wydawcy również na to patrzą - jeśli więc jesteście początkującymi recenzentami, załóżcie bezpłatne konta na w/w stronach. To naprawdę wiele daje! :)
Jeśli jesteś zainteresowany jakąś z powyższych pozycji, wyślij nam na e-maila stanzaczytany@gmail.com wiadomość, w tytule wpisując BLOGER.
Nie zapomnij podać w wiadomości najistotniejszych informacji!
- nazwa bloga (+ adresy bloga, fanpage, etc.),
- którą pozycję chciałbyś zrecenzować,
- na jakich stronach (księgarnie internetowe, portale, serwisy?) udostępniasz recenzje?
- nie zapomnij podpisać się imieniem oraz nazwiskiem!Zastrzegamy sobie prawdo do nieodpisywania na wiadomości z negatywnym werdyktem. 

Pozytywną odpowiedź otrzymujesz do 48 godzin od daty otrzymania Twojego zgłoszenia. Jednak - zważywszy na moje ostatnie poślizgi czasowe - czasami te dwa dni przeciągają się do tygodnia. :)

Lista książek będzie aktualizowana, więc nie zapomnij sprawdzać ,,naszych" nowości! :)

Jeśli jesteś autorem, lub zajmujesz się promocją jakiejś książki i chciałbyś, aby była ona dostępna na naszej stronie, wyślij do nas wiadomość - stanzaczytany@gmail.com w tytule wpisując PROPOZYCJA - BLOGER


W razie jakichkolwiek pytań, pozostaję do dyspozycji,
Aleksandra Szoć

27 komentarzy:

 1. Fajny pomysł :) chętnie skorzystam z waszej pomocy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super pomysł :-)
  Fajnie, że chcecie pomagać innym :-)
  Brawo!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Super pomysł. Niestety mam bloga dopiero miesiąc i raczej nikt nie beďzie chcial ze mna wspolpracowac, ale na pewno przyszlosci skorzystam <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj, nie wycofuj się tylko z powodu czasu blogowania! :) Skontaktuj się ze mną mailowo - na pewno znajdziemy coś dla Ciebie. :)

   Ola

   Usuń
 4. Bardzo dobry pomysł :)
  Szkoda tylko, że nie znalazłam tym razem niczego w czym czuje się dobrze.
  Będę zaglądać częściej, może uda się następnym razem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że wkrótce będzie można coś nowego u nas znaleźć! :)

   Usuń
 5. Świetny pomysł :D mój blog jest jeszcze nowiutki, ale jak tylko nabierze pary to z chęcią się zgłoszę , pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Super pomysł, tylko szkoda, że nie ma propozycji dla dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 7. Tylko Klątwy mi brakuje z tej listy, ale na eBooki w tej chwili nie mogę sobie pozwolić :( nie dam rady czytać na czytniku... Świetny pomysł!

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetny pomysł :) Czy będą książki Polskich autorów? na jaki adres mogę wysłać swoją kandydaturę? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy! :) W naszym zestawieniu są książki Polskich autorów. Jeśli jesteś zainteresowany jakąś z powyższych pozycji, wyślij nam na e-maila stanzaczytany@gmail.com wiadomość, w tytule wpisując BLOGER.
   Nie zapomnij podać w wiadomości najistotniejszych informacji!
   - nazwa bloga (+ adresy bloga, fanpage, etc.),
   - którą pozycję chciałbyś zrecenzować,
   - na jakich stronach (księgarnie internetowe, portale, serwisy?) udostępniasz recenzje?
   - nie zapomnij podpisać się imieniem oraz nazwiskiem.


   Pozdrawiam serdecznie,
   Ola

   Usuń
 9. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 10. Fajny pomysł :) Będę obserwować, może kiedyś coś mi w oko wpadnie ;) Na razie sporo jest propozycji, które niby mogłabym przeczytać, ale przekonana się nie czuje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedy poczujesz się przekonana, wiesz, gdzie się zgłosić :) Do usłyszenia! :D

   Ola

   Usuń
 11. Fajny pomysł, będę śledzić pojawiające się propozycje :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie! :)

   Ola

   Usuń
 12. Napisałam wiadomość, obserwuję bloga piękny i wartościowy ;-) Myśle, że świetny pomysł duża szansa dla wielu ;-)

  OdpowiedzUsuń
 13. Ooo :D Właśnie chciałem współpracować z jakimś wydawnictwem. Już napisałem wiadomość. Mam nadzieję, że mi się uda :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Zaryzykowałam, poszło :) Spróbować nie zaboli, wszak to nie strzelba :) Czekam na wiadomość :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Czy są jeszcze jakieś książki recenzenckie? 😏

  OdpowiedzUsuń

Wyraźcie swoje zdanie w komentarzu, będzie mi niezmiernie miło :)

ODWIEDŹ NAS JUŻ DZIŚ!