-->

czwartek, 14 września 2017

#SeniorskieSerce - AKCJE CHARYTATYWNE!Jakiś czas temu udostępniłam akcję #SeniorskieSerce. Przyznam szczerze, że nie spodziewałam się takiego odzewu! Jesteście po prostu... Kochani. Wspaniali. Jesteście najcudowniejszymi ludźmi, z jakimi mogłabym mieć kiedykolwiek w życiu styczność.
To, ile serca włożyliście w przesyłki, w wiadomości, w zaangażowanie... To było - i jest! - cudowne. Przyznaję się bez bicia, że wielokrotnie musiałam otrzeć łzy z powodu wzruszenia. Kolejny raz udowodniliście mi (i sobie również), że z małych rzeczy możemy skleić coś wielkiego. A ta nasza ,,mała" zbiórka przerodziła się w wieelkie, ogromniaste serce. DZIĘKUJEMY WAM! Nie potrafię znaleźć odpowiednich słów, aby móc przekazać Wam nasze podziękowania.

Post powstał z powodu napływających dalej pytań o tym, co można jeszcze podarować. Postanowiłam ponadto pokazać Wam, ile cudownych rzeczy napłynęło z różnych zakątków świata. Dzięki nim będziecie mieli wizję tego, co już mamy, a co może nam się przydać. Niżej będą pojawiać się sugestie.

[post będzie aktualizowany po otrzymaniu kolejnych przesyłek]
Niżej znajdziecie to, co nadal potrzebne jest nam do Domu Seniora. Jeśli więc jesteście nadal zainteresowani tym, aby pomóc nam w zbiórce rzeczy dla Seniorów, bylibyśmy ogromnie wdzięczni! ❤ Przypominamy o fanpage-u Domu Seniora ➡ KLIK

- balony,
- karty do gry,
- plastelina,
- farby,
- długopisy,
- krzyżówki, sudoku,
- druty, szydełka - i te sprawy,
- serwetki,
- ozdoby świąteczne,
- książki.

Jednak, z racji naszych osiągnięć, chciałabym jeszcze zaproponować Wam zbiórkę rzeczy dla PROMYKA - Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Gdańsku. Koleżanka, która również pracuje w naszym Domu Seniora udziela się także w wyżej wymienionym miejscu. Jak sami zapewne słyszeliście, w takich miejscach zawsze są potrzebne koce, ręczniki, pościele. - poszewki, prześcieradła. Co z tego, że przebarwione? Co z tego, że mają dziurkę, lub są postrzępione w jednym miejscu? Większość z nas wyrzuca niepotrzebne ,,szmaty" na śmietnik nie myśląc o tym, że zwierzętom nawet takie się przydadzą. A zwierzaki dzięki temu będą miały w co się okryć, w co się wytrzeć, do czego się przytulić... Dlatego, jeżeli macie jakieś materiały na zbyciu, bardzo prosimy o przesłanie ich na mój adres. Tak jak w przypadku akcji #SeniorskieSerce - wszystko później będzie przekazane do odpowiednich rąk.
Potrzebujemy:
 - stare koce, ręczniki, poszewki, dywany, dywaniki, wykładziny.


W razie chęci pomocy, odezwijcie się do mnie w wiadomości prywatnej na:
- Stan: Zaczytany
- profil prywatny.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraźcie swoje zdanie w komentarzu, będzie mi niezmiernie miło :)

ODWIEDŹ NAS JUŻ DZIŚ!