-->

wtorek, 6 czerwca 2017

,,Przyszłość Violet i Luke'a" - ZAPOWIEDŹ

PREMIERA 12 CZERWCA!


Chciałabym zapowiedzieć Wam książkę, która bije na głowę swoją poprzedniczkę. Jessica Sorensen to autorka wielu cudownych powieści, które każda z Was powinna przeczytać. W jej dorobku znajdują się między innymi Przypadki Callie i Kaydena, które słyną z pozytywnych recenzji. Teraz zaś przed Wami pojawia się czwarty tom z cyklu The Coincidence. I - przyznam szczerze - jest na co czekać...

Opis:


,,Przeznaczenie znów krzyżuje drogi Violet i Luke’a, a piętno przeszłości wciąż nie daje o sobie zapomnieć.
Luke Price i Violet Hayes nie widywali się przez kilka miesięcy, odkąd odkryli powiązanie matki Luke'a z morderstwem rodziców Violet. Ale gdy Luke wpada w kłopoty, grając w pokera z niewłaściwymi ludźmi, los postanawia połączyć ich na nowo. Ruszają do Vegas, by spróbować zarobić na dług Luke'a. Violet, spędzając czas z Lukiem, czuje się rozdarta. Nie wie, czy powinna z nim być. Nie może zaprzeczyć, że jej życie staje się lepsze, gdy w pobliżu jest Luke. Zaczyna się zastanawiać, czy powrót do Prestona nie był błędem. Wszystko zaczyna iść ku lepszemu, a ona otwiera się coraz bardziej przed Lukiem, lecz nagle odbiera telefon od detektywa, który nie tylko chce jej przekazać najnowsze wiadomości o Mirze Price i postępach w śledztwie, ale także powiadomić o tym, co się kryje za groźbami w SMS-ach. Wiadomość nie tylko wstrząsa nią, ale też daje do myślenia, jakimi ludźmi w rzeczywistości byli jej rodzice. Violet zaczyna się zastanawiać, czy będzie w stanie jeszcze komukolwiek zaufać."Jeszcze przed recenzją chciałabym Wam zdradzić, że podczas czytania wyżej wymienionej powieści odczuwałam całą paletę emocji. Jessica Sorensen kolejny raz przyciągnęła całkowicie moją czytelniczą uwagę. Każda przeczytana strona to... wybuch dynamitu. Inaczej nie mogę określić tego, czego byłam świadkiem.

Jeśli jesteście zainteresowani powieścią, nie ma na co czekać. Z tego, co widzę, w promocyjnych - przedpremierowych cenach możecie zakupić ,,Przyszłość Violet i Luke'a" na stronach:


Miło mi przy okazji ogłosić, że Stan: Zaczytany jest patronatem tej książki, a ponadto moja rekomendacja znalazła się na skrzydełku książki.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraźcie swoje zdanie w komentarzu, będzie mi niezmiernie miło :)

ODWIEDŹ NAS JUŻ DZIŚ!