-->

środa, 31 maja 2017

,,Po złej stronie lustra" - ZAPOWIEDŹ PATRONATUPREMIERA 20 CZERWCA!


Psychodeliczność... To główna cecha, która charakteryzuje tę książkę. Powieść trafia do sprzedaży już 20 czerwca, a niedługo nasza recenzja zostanie opublikowana, ale już teraz chciałabym Was zapoznać z tą pozycją. Bo... No cóż. To jest must have!Opis:
,,Lisa Johnson ma wszystko, o czym marzą przeciętni ludzie: urodę, sławę, bogactwo. Sielanka jednak kończy się w dniu, w którym ulega tajemniczemu wypadkowi na planie swojego najnowszego filmu. Po wyjściu ze szpitala doświadcza coraz częstszych omdleń oraz szeregu innych dolegliwości... jak choćby wizyt w alternatywnej rzeczywistości. Jawa i sen zaczynają zacierać się coraz bardziej, a ona z przerażeniem uświadamia sobie, że zaczyna balansować na krawędzi obłędu. Podczas jednej z wizyt w równoległej rzeczywistości Lisa poznaje demoniczną Kobietę w Bieli, która składa jej propozycję nie do odrzucenia..."              

źródło opisu: e-bookowo.plDebiut autorki - czyli ,,Władczyni Mroku" - uważałam za niezwykle udany, ponieważ K.C. Hiddenstorm skonstruowała dla nas niesamowity obraz Lucyfera i jego największej słabości - miłości. Mimo że wspominana powieść przerażała objętością i ilością opisów (które dla mnie były ogromną zaletą), z historią głównych bohaterów nie potrafiłam się rozstać. Do tej pory, choć minęło parę miesięcy od przeczytania książki, odtwarzam w myślach ulubione sceny. Poza tym autorka potrafiła przenieść fikcję do realnego świata, co jest niesamowitym darem.

Ale powróćmy do naszej gorącej, czerwcowej premiery. Jako że jest to zapowiedź książki, chciałabym Wam tylko zdradzić, że nie jest to typowa powieść, którą raz się przeczyta i odłoży. Przez całą historię trzymamy się kurczowo rzeczywistości, bo wir fikcyjnego świata wciąga nas na swoją stronę lustra. Ja po prostu... Czułam się rozbita. I nadal jestem w takim stanie, gdy pomyślę sobie o fabule. Rozbiłam się na milion kawałków i chociaż starannie próbowałam siebie posklejać, nie przyniosło to zamierzonego rezultatu. Nic więc dziwnego, że zachęcam Was do sięgnięcia po tę książkę!

Już niebawem ukaże się nasza recenzja, gdzie będziecie mogli zapoznać się ze szczegółami.

O autorce:
K.C. Hiddenstorm - urodzona 1 marca 1987r. w Białymstoku. Absolwentka filologii angielskiej. Autorka szeroko pojętej fantastyki, zaś w życiu zawodowym charyzmatyczna nauczycielka języka angielskiego. Zadebiutowała na rynku wydawniczym w 2016 roku powieścią fantastyczną "Władczyni Mroku". Jej styl pisania jest chwalony przez czytelników. Cechuje go cięty język, czarny humor, cynizm. W wolnej chwili pisarka lubi oddać się dobrej lekturze lub ciekawemu filmowi z ulubionych gatunków.W międzyczasie zachęcam Was do obserwowania strony wydawcy, gdzie między innymi będziecie mogli zakupić ,,Po złej stronie lustra" autorstwa K.C. Hiddenstorm.Informujemy również, że Stan: Zaczytany objął patronat nad powieścią oraz moja rekomendacja pojawiła się na okładce książki. Dziękujemy bardzo za ten zaszczyt.
A tutaj dla zachęcenia - moje dwa ulubione cytaty! ❤ (chociaż tych ulubionych z ,,Po złej stronie lustra" jest mnóstwo...)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraźcie swoje zdanie w komentarzu, będzie mi niezmiernie miło :)

ODWIEDŹ NAS JUŻ DZIŚ!