-->

środa, 7 grudnia 2016

Konkurs ,,Dopóki życie trwa" - organizator: Albatros


Witam wszystkich serdecznie!


Dzisiejszego poranka chciałabym zaprosić Was do wzięcia udziału w świetnym i kreatywnym konkursie u Wydawnictwa Albatros.


Sukces dzienników Adriana Mole’a – zwariowanego, introwertycznego nastolatka, który za sprawą specyficznego poczucia humoru przeszedł do historii literatury jako autor gorzko-słodkiego pamiętnika czasów dojrzewania; fenomen pamiętników Bridget Jones – najbardziej nierozsądnej, nielogicznej i nieidealnej Angielki po trzydziestce, za którą miliony czytelniczek trzymały kciuki; oraz najnowszy bestsellerowy diariusz Hendrika Groena, mieszkańca amsterdamskiego domu spokojnej starości, dla którego nie ma tematów tabu i który w krótkich, błyskotliwych wpisach komentuje rok ze swojego życia, dowodzą, że życie każdego człowieka bez względu na wiek, płeć czy problemy, z jakimi się boryka, jest fascynujące i godne uwagi. Wystarczy tylko ująć je w słowa i spisać na kartach prowadzonego dziennika. Dlatego właśnie proponujemy naszym czytelnikom konkurs na stworzenie własnego krótkiego dziennika, który rozbawi, zmusi do myślenia bądź po prostu zaciekawi innych. Niech osiemdziesięciopięcioletni Hendrik Groen, który właśnie zakończył pisanie swojego drugiego diariusza, będzie przykładem i inspiracją dla Polaków: studentów, emerytów, pracowników korporacji, rodziców; słowem: dla wszystkich, którzy chcieliby bez ograniczeń podzielić się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami! 

Moim skromnym zdaniem jest to rewelacyjny pomysł, który nie tylko zafunduje nam rozrywkę, ale także pozwoli nam zaistnieć w literackim świecie.  Nie ma więc na co czekać! Zapraszam do zgłoszenia się w konkursie. :)

Przypominam jeszcze, że nagrodą w konkursie jest publikacja fragmentów dziennika na łamach „TeleTygodnia” (ponadmilionowy nakład tygodnika!) oraz czytnik e-booków zaopatrzony w bestsellery Wydawnictwa Albatros. Są przewidziane również dodatkowe nagrody w konkursie w postaci pakietów książek.

Szczegóły i regulamin na stronie:
http://www.wydawnictwoalbatros.com/1,2,43,konkurs.html


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraźcie swoje zdanie w komentarzu, będzie mi niezmiernie miło :)

ODWIEDŹ NAS JUŻ DZIŚ!