-->

czwartek, 22 grudnia 2016

#134 The Lord of the Rings. Trylogia filmowa. Książka do kolorowania.

Autor: Zbiorowe
Wydawnictwo: Akurat
Ilość stron: 40
Data wydania: 2016
W życiu nie jest łatwo - to pierwsza myśl, która przyszła mi do głowy, kiedy otworzyłam kolorowankę. Jak widzicie na załączonych do recenzji zdjęciach, są różne rodzaje trudności. To kolorowanka dla młodzieży i dorosłych, więc nie spodziewajcie się pójścia na łatwiznę. Przyznaję, że niektóre aż przeraziły mnie tak wieloma szczegółami, ale dla fanów kolorowanek jest to pikuś. Wkrótce - bo teraz okres świąteczny i cały dom fruwa w przygotowaniu na ten jedyny dzień - zasiądę do tych bardziej kreatywnych kolorowanek, aby móc się zrestartować i zająć czymś innym myśli.

Ta kolorowanka jest odpowiednia dla kreatywnych fanów Tolkena. Możemy przenieść się do najważniejszych epizodów filmowych i sami pokazać, w jaki sposób działa nasza wyobraźnia. Pokazać, jakimi kredkami dysponujemy, aby pokolorować stronice naszej wyobraźni. Każdy indywidualnie może dobrać kolory, niekoniecznie sugerować się pierwotną wersją. Może konkretny fragment pozostanie czarno-biały, a może wszystko będzie w zieleni - ale o różnych odcieniach? Dlatego zachęcam kreatywnych czytelników do sięgnięcia po tę pozycję.
Ja nie wiem, skąd wzięło się to serduszko przy Legolasie :P

Są napisy, ramki, małe elementy oraz te bardzo szczegółowe obrazki. Dzięki dobrej i grubej jakości papieru, nawet mocno kolorowane obrazki nie przebijają na drugą stronę. Mazaki również nie szkodzą rysunków, które pojawiają się na drugiej stronie. Tak więc do woli możecie korzystać z Waszej wyobraźni, nie przejmując się konsekwencjami, których nie ma.

Niepokolorowana - czeka na swoją kolej
Powróćmy jeszcze do napisów: parozdaniowe dialogi wypowiadają najważniejsze postacie Władcy Pierścieni. To streszczenie, bez rozwinięcia sytuacji, dlatego nie należy traktować tego jako ,,zamiennik" do pierwotnych wersji. To po prostu uzupełnienie trylogii dla osób, które należą do grupy fanów - jak już wcześniej wspomniałam.

Trzydzieści dziewięć podwójnych stron kolorowania - plus strona tytułowa, którą również możecie na swój własny sposób ozdobić. Powrót do Śródziemia, do mitycznych stworzeń i niesamowitych istot w zasięgu ręki. Idealna na prezent dla fanów.

Polecam!


Za możliwość zrecenzowania książki do kolorowania dziękuję Wydawnictwu Akurat


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraźcie swoje zdanie w komentarzu, będzie mi niezmiernie miło :)

ODWIEDŹ NAS JUŻ DZIŚ!